dGCS Biznesmen Sp. z o.o. | tel: (62) 501-77-27 | e-mail: sklep@dgcs-komputery.pl | ul. Ledóchowskiego 7B, 63-400 Ostrów Wielkopolski

W ofercie Posnet znajdują się kolektory danych firmy Honeywell. Jest to sprzęt nowoczesny, profesjonalny i zróżnicowany pod względem wyposażenia jak i wymiarów. Aktualne portfolio kolektorów danych obejmuje grupy kolektorów: Scanphone, EDA, Light Industrial PDT, Industrial PDT.

Kolektor danych Honeywell Dolphin 6110 jest polecany do punktów sprzedaży detalicznej, do inwentaryzacji, weryfikacji cen, obsługi klientów oraz generowania raportów i zamówień. Wzmocniona konstrukcja zapewnia odporność na upadki z wysokości 1,2 m, a uszczelniona obudowa ochroni przed wilgocią (zgodnie z normą IP54). Wysoką skuteczność kolektora zapewnia wydajna bateria umożliwiająca wielogodzinną, nieprzerwaną pracę (powyżej 8 godz).Terminal Dolphin 6110 pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoft Windows Embedded Handheld 6.5.3 (WEH 6.5.3). Kolektor danych jest wyposażony w nowoczesny i wydajny procesor o taktowaniu 800MHz, kolorowy wyświetlacz LCD 2,8’’, podświetlaną klawiaturę numeryczną (28 klawiszy). W zależności od wersji Dolphin 6110 może występować z wbudowanym skanerem kodów kreskowych 1D i 2D typu Imager (model Adaptus® 6.0 ) lub skanerem laserowym (model N4313) – odczytującym kody 1D.Dolphin 6110 przeznaczony jest do pracy zarówno wewnątrz budynków (wbudowane moduły radiowe sieci WiFi i Bluetooth) jak i na zewnątrz. Komunikację głosową można prowadzić wykorzystując technologię VoiP.