Facebook

Komputery

Pełne wyposażenie każdego współczesnego biura to cały szereg różnego rodzaju urządzeń, instalacji i akcesoriów. Zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic oferujemy sprzedaż, przegląd lub naprawę sprzętu IT.

Proponujemy szeroką gamę atrakcyjnych produktów i usług dostosowaną do najnowszych, szybko zmieniających i rozwijających się trendów w nowych technologiach. Posiadamy nie tylko zaawansowane komputery stacjonarne – wiedząc, jak bardzo w obecnych czasach liczy się mobilność pracowników, oferujemy cały wachlarz laptopów, notebooków i tabletów różnej wielkości i o różnych parametrach. Dysponujemy także licznymi torbami, plecakami i etui na komputery i inne urządzenia. Sprzedaż w każdym przypadku jest wspomagana wyspecjalizowanym serwisem i fachowym doradztwem. Obejmuje ona m.in.:

  • komputery Actina, Apple oraz składane na życzenie klienta,
  • laptopy, netbooki, ultrabooki, tablety,
  • akcesoria,
  • oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek (tusze, tonery) oraz zamienniki,
  • produkty sieciowe oraz sprzęt AGD/RTV.

W naszej ofercie można znaleźć sprzęt największych światowych producentów, tj.: Intel, AMD, Hewlett - Packard, Asus, Panasonic, BenQ, Sony, Acer, Toshiba, Dell, Fujitsu, Lenovo, Samsung, MSI, LG, IIYAMA, Philips.

Ponadto zajmujemy się sprzedażą urządzeń firmy Apple, tj.: iPod, iPad, iPhone, MacBook, iMac.

Sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całego kraju. Nasi klienci w salonie w Ostrowie Wielkopolskim mogą natomiast liczyć także na fachowe doradztwo oraz naprawę sprzętu na miejscu. W razie konieczności nasi pracownicy mogę również dokonać wymiany zepsutych podzespołów oprogramowania komputerowego (karty pamięci, graficzne, płyty główne), drukarek i skanerów.